WEB BVÚIntranet BVÚProjekty EUVidea BVÚ
Centrum pro volný čas a pomoc mládeži
Tábornický oddíl mládeže BVÚ Bojovnost Vytrvalost ÚsilíUmožněte svému synovi prožít svůj volný čas tak, jak to ještě nepoznal. Bez nudy, naplněn hromadou zážitků, znalostí a vědomostí získaných formou zábavy.

Připravujeme

Vše na co se můžete těšit najdete právě tady.

Zpět na úvodní stránku

Tábornický víkend pro rodiny

Vzpomínáte, jak jste jako děti toužili přespat pod stanem? Ti šťastnější si mohli postavit stan alespoň na zahradě či u dědy a babičky. My nabízíme Vám a vašim malým dětem prožít pod stanem víkend opravdu uprostřed přírody. Akce se uskuteční 7. - 9. 6. 2019.
Nemusíte mít strach, že jste nikdy nic takového nedělali, protože Vám budou k ruce a pomoci naši zkušení instruktoři. Stejně tak se nemusíte o nic starat, protože veškeré potřebné vybavení a výstroj budete mít již nachystanou. A tak máte možnost se svou ratolestí prožít netradiční víkend pod stanem, pomoci postavit pravé tábornické ohniště a společně na něm uvařit jídlo - ne konzervy, ale jídlo :-). A samozřejmě zbude čas také na hry a zpěv s kytarou u ohně a nakonec dojde i na ten špekáček. Zájemci se hlaste na bvu@bvu.cz. Rádi Vám sdělíme podrobnosti.

Přihlásit se na akci můžete zde.

LETNÍ STANOVÝ TÁBOR BVÚ 2019

Kdy: pá 28.6. - so 13.7.2019
Kde: "Pod Vildštejnem" - poblíž Dvorců u Bruntálu, Budišova nad Budišovkou a vodní nádrže Kružberk
Cena: 2.500,-Kč (cena zahrnuje veškeré náklady!)

Rovněž letos pořádá BVÚ letní stanový tábory (nejen) pro své členy, ale všechny kluky a holky, kteří se nechtějí nudit v šedi velkoměsta.

Nabízíme volná místa všem, kteří chtějí prožít letní prázdniny aktivně na čerstvém vzduchu se spoustou kamarádů.

Program je bohatý a různorodý a jistě si v něm každý najde to své.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte mailem na bvu@bvu.cz nebo telefonech 603899040 a 596134723.

Vzpomínku na tábor 2018 najdete v našem fotoalbu.

Puťák BVÚ 2019

Putovní tábor BVÚ bývá pomyslnou třešničkou na táborovém dortu a nejinak tomu bude i letos. Uskuteční se 15. - 20. 7. 2019
Pokud chcete zažít opravdu hodně zajímavý týden, přihlaste se co nejdříve na mail bvu@bvu.cz. Rádi Vám pak sdělíme veškeré podrobnosti. Putování není nikterak náročné, neboť nám významně pomáhá po celou dobu náš autobus.

Přihlásit se na akci můžete zde.

70. SRAZ ...

... oddílů zabývajících se tábořením, turistikou a pobytem v přírodě, se bude konat v termínu 20. - 22. 9. 2019
.
Místo konání bude opět na tábořiště TOM Zálesák Hlučín (GPS 49.7907597N, 18.0722417E).
Je to jen pár km od Bítovského mlýnu dolů údolím Seziny. Parkování pro osobní automobily je možné pouze na parkovišti u kostela v Olbramicích.
.
Také v roce 2019 bude zajišťována kyvadlová doprava mezi Smyčkou "Vřesinská" a obcí Olbramice. (Srazový jízdní řád připravujeme a najdete jej včas v aktualitách).

Srazový poplatek činí 20,- na člena.

Jako každý rok se můžete těšit na tradiční soutěže - vedle pětiboje o putovní štít vítězů také na hbitý uzlík, lasování nebo scénku a písničku u táboráku.

Přiložené soubory:Přihlásit se na akci můžete zde.


Zpět na úvodní stránku